Vis emner under Forside
 
   

    Henning Jensen (formand) 
    Lichtenbergsgade 8, 
    8700 Horsens 
    Tlf: 29 42 54 03, 
    Mail: hjensen738@gmail.com   




      
    Evan Herrig (medlem)
    Hvedevænget 46, 
    8700 Horsens 
    Tlf: 75642708 
    Mail: evan-herrig@post.tele.dk  



      

    Myrna Dyrborg Brok (medlem) 
    Vibevej 9, 
    8740 Brædstrup 
    Tlf: 75 75 24 12, 
    Mail: brok@familie.tele.dk  



      

    Preben Hansen (medlem)
    Smedevej 13, 
    8752 Østbirk 
    Tlf: 75781565 
    Mail: prevalin13@gmail.com  


      

    Suzanne Bang (medlem) 
    Ternebakkevej 21, 
    8700 Horsens 
    Tlf: 75 64 20 54, 
    Mail: leifus@mail.dk 



      

    Helge Vogt (medlem)
    Drosselvej 12, 
    8700 Horsens 
    Tlf: 22478625 
    Mail: drosselvej12@stofanet.dk  


      

    Connie Brandt (næstformand)
    Byvangen 111B, 
    8700 Horsens 
    Tlf: 23869790 
    Mail: cbrandt@stofanet.dk  
 

      
    Niels Daugaard (medlem) 
    Borgmesterbakken 3C, 1.tv.
    8700 Horsens 
    Tlf: 21 69 45 04, 
    Mail: niels@daugaard.eu  



      

    Aase Sørensen (medlem)
    Vesterhøjsvej 21, Egebjerg 
    8700 Horsens
    Tlf: 22 79 14 89 
    Mail: aask21@stofanet.dk  



 

Oversigt over medlemmer og suppleanter af Horsens Kommunes ældreråd kan findes her






Indholdsansvarlig Kirsten Schmidt, sskis@horsens.dk